שילוט חוץ בירושלים | שילוט חוצות

שילוט חוצות בירושלים

שילוט חוץ הוא המרכיב החשוב ביותר של השימוש בתקשורת חזותית. הוא הבסיס לאסטרטגיה השיווקית ומשמש אמצעי מיתוג ואמצעי לקידום מכירות גם יחד למרות שעולם הפרסום והשיווק נכבש על ידי המדיה הדיגיטלית, שילוט החוץ המסורתי לבתי עסק עדיין מהווה אמצעי מרכזי שמושך לקוחות. השילוט הוא מרכיב חשוב ביותר של השימוש בתקשורת חזותית.

 

שילוט החוץ חיוני לתפקוד יעיל של מערכות המסחר ולהצלחה של בתי עסק רבים. בכך, מהווה שילוט החוץ את הבסיס לאסטרטגיית השיווק של עסקים מקומיים והוא יכול לשמש כאמצעי מיתוג וכאמצעי פרסום ושיווק גם יחד.

 

אחד המאפיינים החשובים שיש לשלב בשילוט חוץ הוא העיצוב על פי חוקי עזר העירוניים באזור בו מציבים את השלט. בחוקים מופיעות הגבלות הגודל והצורה לפיהם יש לעצב את השלט. המאפיין השני בחשיבותו הוא המיקום בו מציבים את השלט.

 

שילוט חוץ בירושלים | שילוט חוצות בירושלים

 

בחירת המיקום תשפיע על השיוך והמיתוג של העסק על ידי הלקוחות. עוברים ושבים יזהו את העסק על פי שילוט החוץ שלו, ילמדו על השירותים והמוצרים שהעסק מציע ובהמשך גם יגיעו לצרוך אותם.

 

הגודל קובע כשמדובר בשילוט חוץ, אך לא רק הגודל הכללי שלו. חשוב לקחת בחשבון את גודל האותיות והאובייקטים המופיעים על השלט. כמו כן, חשוב לעצב את השלט באופן שהמיקום של המילים והאובייקטים יהיה נכון, יראה למרחק הרצוי ויעביר את המסר הרצוי בפשטות, במהירות וביעילות.

 

חשוב לציין, שכיום מומלץ לשלב שילוט חוץ יחד עם פרסום באינטרנט על מנת להשיג תוצאות מספקות ככל שניתן.

053-9419474